В любой отель, только не Женева

Наталья Александр Демо Страна: Украина
Город: Трускавец
Время отдыха: Дата вылета июнь, 2012
Отель: Женева санаторий

Дата24.06.12 Хороший отзыв0 Ответов 1 Просмотрели1721

Резюме отзыва

Опасайтесь охранника темноволосого маленького роста с очками. Он на показуху на всех орет на понятном ему только языке. Не обращает внимания ни на детей, ни на женщин.

Расположение отеля

Территория/инфраструктура

Номера в отеле

Сервис

Питание

Море/пляж

Развлечения и спорт

Дети



Комментарии

І я також зіткнувся з цим охоронцем – малий, чорнявий, одягнутий в секонд - хенд. На моїх очах він деякий час говорив з двома медсестрами, а потім підійшов до малого хлопчика, і почав на нього кричати, тому що той близько підійшов до відкритого люку, що знаходився в двох метрах від басейну. Дитина розплакалась, а коли я в нього запитав, чому він просто не закрив люк, той сказав, що це не його обов’язок, а людини, що хлорує басейн. Як виявилось там навіть немає системи автоматичного хлорування, не кажучи про нові методи дезінфекції. Співчуваю всім, хто з ним спілкувався – це просто в нього комплекс неповноцінності.

Последние отзывы об отеле Женева санаторий

Самый ужасный спа
1
а за что вообще мы заплатили? Бассейн не посещаю – знаю, что нет системы очистки. Сегодня я с женой и ребенком решил пойти туда поиграть в боулинг. Учитывая, что запах хлора распространен по всем коридорам, мы пошли по улице. На дорожке возле входа...
Читать далее

Дата24.06.12 Хороший отзыв1 Ответов1 Просмотрели1783